Kāpēc cilvēkiem nepatīk sports?

Ir cilvēki, kas ienīst sportu tādā veidā kā nevienas citas izklaides formas. Jūs nekad nedzirdēsiet, ka kāds visai strikti apgalvos, ka viņi nevar izturēt televīzijas šovus. Šeit ir iespējams atrast pāris pamatotus iemeslus, kāpēc cilvēki ienīst sportu – iemeslus, kurus pat sporta fani var vismaz saprast.

Cilvēki sportu uztver pārāk nopietni

Arguments: nav iemesla raizēties, ja svešinieku grupa, kuru jūs nekad neesat iepriekš satikuši, tikko zaudējāt spēlē. Patiesība ir tāda, ka ekstrēmi fani, kas uzvedas tieši pretēji, notiek visu laiku jebkur pasaulē. Visnopietnākais gadījums ir futbols, kurā tiesneši, fani un spēlētāji tiek verbāli nolikti zemāk par zemu. Bet tas nav tikai tad, kad komanda zaudē. Uzvarošās komandas ir redzējušas, ka arī viņu pilsētas kļūst pilnas ar nemieriem pēc čempionātiem. Parasti ikvienam ir bijusi nepatīkama pieredze, kad skatoties spēli kāds priekšā pārvēršas pilnīgā kretīnā, ja spēlētājs par kuru viņš vai viņa fano ir neveiksmīgs vai arī komanda zaudē spēli. kopējā ass, kurš spēlētājam kļūst neveiksmīgs, lai to iznīdētu un zaudētu spēli.

Sports ir visur, visu laiku

Arguments: ja jūs neesat ieinteresēts sportā, ir pavisam neiespējami no tā izvairīties. Pat medijos ir pieejami šķietami sīki izstrādāti sporta stāsti. Ir cilvēki, kuri nevar palīdzēt sev un noklikšķina uz šiem stāstiem, neskatoties uz savu pārliecību par to, ka sports tos nesaista. Tāpat ir skumji, kad jūs satiekat kādu personu, kuras personība un pasaules skatījums ir pilnībā balstīta uz komandu vai atsevišķiem cilvēkiem, par kuriem viņš vai viņa fano. Pat ja jūs neesat iesaistīts sportā, no tā ir neiespējami izvairīties.

Spēles ir garlaicīgas

Arguments: Spēles ir pārāk garas, un nav pietiekami daudz aktivitātes. Lielākajā daļā sporta veidu ir vairāk laika, nekā faktiski notiek darbība. Piemēram, vidējā NFL spēle ilgst nedaudz vairāk nekā trīs stundas, bet laiks, kad bumba faktiski tiek spēlēta laukā, ir tikai aptuveni 11 minūtes. Un šī vienpusējā attiecība nav tikai futbolā. Saskaņā ar laikrakstu “Wall Street Journal”, “beisbola fani redzēs 17 minūtes un 58 sekundes darbību trīs stundu laikā. Jebkurš basketbola fan pateiks, ka pēdējās minūtes no spēles var ļoti ievilties.

Sports ir pārāk sarežģīts

Arguments: noteikumi un regulējumi ir ļoti daudz un tie ietver dažādus aspektus. Papildus tam, lai sekotu simtiem vai tik dažādiem noteikumiem katrā līgā, un, zinot, kā tie attiecas uz spēli un scenāriju atkarībā no tā, vai jūs skatāties koledžas spēli vai profesionāļu darbību, jums ir jāuzrauga, kādi noteikumi mainās. Apskatiet NFL pēdējo gadu noteikumu rokasgrāmatas. Spēles un trāpījumi, kas bija likumīgi pirms 20 gadiem, vairs nav atļauti, un pat puiši, kas spēlē spēli, pilnībā nezina, kas vairs ir atļauts.

Sports atgādina bērnības traumu

Arguments: slikta jaunības pieredze ar sportu var sagraut attiecības ar sportu arī nākotnē. Jūs nevarat censties pārliecināt personu ar sliktu sporta pieredzi. Tātad, ja jūs ienīstat sportu, jo jums bija slikta pieredze ar to (izsmiekls, tikt izsauktam pēdējam utt.), tas ir pamatots iemesls, lai tas nepatiktu vai pat rastos naids pret to. Un katram pieaugušo sporta fanam kādreiz bija jāsaprot, ka viņi nav pietiekami labi, lai turpinātu spēlēt.

Tātad, mums jāatzīst, ka šie ir pieci pamatoti iemesli, lai sports nepatiktu. Protams, ir arī daudzas pozitīvas lietas sportā, bet katram pozitīvo un negatīvo aspektu attiecība var ievērojami atšķirties.

Categories: cityclimbers Sports